Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

tel.: +48 730 175 757
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Usługi serwisowe NetAcct

Zabezpiecz swoją inwestycję na wysokim poziomie

Do zakupionego sprzętu wybierz substytut usług serwisowych Cisco SMARTNet - nasze tańsze pakiety serwisowe NetAcct oraz NetAcct-PLUS, które umożliwiają zabezpieczenie inwestycji na wysokim poziomie. Usługa NetAcct jest cenioną przez Klientów w całym kraju usługą wsparcia technicznego, wraz z usługą gwarantowanej wymiany urządzeń sieciowych firmy Cisco Systems, prowadzoną przez doświadczonych inżynierów.

Dlaczego powinieneś posiadać tę usługę?

Usługa NetAcct, pozwala zaoszczędzić czas oraz zminimalizować straty, związane z wystąpieniem awarii czy pojawieniem się problemu w sieci. Sprzęt dostępny w ramach gwarantowanej wymiany pozwala na zminimalizowanie czasu potrzebnego na przywrócenie urządzenia do pracy. Gwarancja otrzymania urządzenia bez potrzeby angażowania własnych środków w sprzęt zastępczy, pozwala zmniejszyć nakłady na sprzęt. Dostęp do pomocy technicznej wraz ze wsparciem bezpośrednim, świadczonym zdalnie, ułatwia diagnostykę i pozwala trafnie i szybko zdiagnozować problem, często rozwiązując go zanim wystąpi przerwa w pracy sieci. Dla urządzeń, których znaczenie jest strategiczne dla przedsiębiorstwa, dostępne są pakiety wsparcia, zapewniające niezwykle szybki czas reakcji oraz poziom serwisu, niedostępny u innych dostawców.

Nie jesteś
pewien
czy to odpowiedni
produkt
dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb.

telefon
+48 730 175 757
Witryna stworzona na platformie