Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

tel.: +48 730 175 757
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

„Internet of Things” (Internet rzeczy) oznacza, że właściwie wszystko co jest podłączane do prądu elektrycznego, może mieć opcję do zdalnego zarządzania. Tworzy to potrzebę aby dostępność sieci w takim „inteligentnym budynku” była na właściwym poziomie. Wystarczy wymienić kilka elementów: kamery IP – korzystają z okablowania sieci komputerowej, tak jak i telefony IP (telefony nowej generacji), także systemy rejestracji czasu pracy czy systemy zarządzania ogrzewaniem w budynku.

Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu sieci komputerowych, zarówno lokalnych (LAN) jak i rozległych (WAN). Gwarantujemy właściwy dobór oraz konfigurację urządzeń, co umożliwia prawidłową aktywację sieci oraz zapewnia użytkownikom dostęp do nowoczesnych usług teleinformatycznych, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności biznesowej. Sieć LAN bazująca na routerach i przełącznikach pozwala na efektywną oraz niezawodną komunikację pomiędzy pracownikami wewnątrz organizacji.

Wykonywane przez nas usługi maja charakter kompleksowy, począwszy od wykonania projektu odpowiadającego potrzebom Klienta, przez instalację, po konfigurację urządzeń sieciowych - umożliwiając budowę wysokiej jakości infrastruktury sieciowej. Realizujemy projekty przy współudziale rozwiązań technologicznych naszych Partnerów.

Masz pytania? Szukasz specjalistów, którzy nie tylko zaprojektują, ale tez wdrożą zaprojektowane rozwiązania i przeszkolą twoich pracowników – zadzwoń i umów się na spotkanie.

Witryna stworzona na platformie