Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

tel.: +48 730 175 757
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00
spacer
ZXR M6000-18S

Wsparcie dla rozwiązań BRAS, MPLS VPN, Multi Chassis redundancy, czyni to urządzenie skalowanym w każdym modelu projektowym sieci. Dodatkowym walorem dla użytkowników przyzwyczajonych do CLI Cisco jest fakt, że polecenia jak ich składnia jest uderzająco podobna i praktyczna, dostępność debugingu na podobnym poziomie do Cisco sprawia, że bez trudu przesiądziesz się na to urządzenie.

W wykorzystaniu operatorskim nie bez znaczenia jest możliwość prowizjonowania abonentów za pomocą integracji z systemem abonenckim, włącznie z takimi parametrami jak QoS czy uwierzytelnianie. Nie ma także przeszkód aby przedmiotem prowizjonigu był zakres świadczonych usług MPLS VPN czy typowych przyłączy IP z przekazywaniem zakresów adresacji publicznej IP do dalszego wykorzystania na urządzeniach klientów.

Urządzenie zostało skonstruowane w sposób solidny, nie sposób się oprzeć wrażeniu, że nie przypina takich sprawdzonych platform jak Cisco ASR9000 czy elementów platformy Nexus 7000 i technologii jak choćby VSS. W przypadku urządzeń ZTE cennym atutem jest podejście do kwestii oprogramowania, płaci się za nie wyłącznie przy zakupie urządzenia, aktualizacje są bezpłatne, a poziom funkcjonalności jest pełny. Kwestia zarządzania jest także nie lada atutem gdyż oprogramowanie podobne do Cisco Prime dostajemy za banalną wprost kwotę.

Routery ZTE ZXR M6000-S

Integracja wielousługowa - Multi-Service Integration

Ujednolicona platforma usługowa: Brama integracji usług dla Biznesu, brama usług abonentów publicznych (prywatnych), brama CGN i IP RAN, dzięki niewielkim rozmiarom rozwiązania oszczędza wykorzystywaną przestrzeń oraz zapewnia ochronę inwestycji przez ograniczanie kosztów utrzymania, bardzo niski pobór mocy w stosunku do 1Gbps/W.

Różne typy interfejsów: Karty w architekturze sub/mother ; Wspierają 100GE, 40GE, 10GE, GE / FE, 10G POS POS, 2.5G, 622m, 155m POS POS, skanalizowany 155m POS i E1 / CE1.

Pełne wsparcie dla MPLS VPN: Wspiera BGP / MPLS VPN, VPWS, VPLS, HoVPN, H-VPLS, L2 / L3 VPN Bridge, emulację usług TDM / ATM, E-Line, E-LAN, usługi e-Tree aby zaspokoić dostęp Multi- Access Transmission.

Dostęp szerokopasmowy (Wide-Bandwidth Access)

Dzięki zaawansowanej architekturze systemu, a także rozproszonej (distributed) i modułowej filozofii projektowania Routery ZXR10 M6000-S posiadają największą w swojej klasie wydajność matrycy przełączającej (switch fabric) oraz wydajność per packet. Routery ZXR10 M6000-S zapewniają możliwość stworzenia takiej nowoczesnej i wydajnej infrastruktury, która z powodzeniem zapewni oczekiwaną wydajność na przyszłość, zapewniając szybki i długotrwały zwrot z inwestycji.

Ponieważ urządzenia serii ZXR10 M6000-S posiadają modułową budowę w połączniu z technologią budowy rozproszonej (distributed), wydajność urządzenia doskonale skaluje się poprzez tworzenie łącznej wydajności urządzenia za pomocą kart modułów. Każdy z modułów jest samodzielny i zapewnia sprzętowe wparcie dla wykonywanych przez siebie operacji. Takie podejście, znane z najwyższej klasy sprzętu np. Cisco, pozwala unikać zatorów, a także dedykować określone zadania dla wyspecjalizowanych modułów w celu optymalizacji realizacji procesów i zadań sieciowych.

W urządzeniu wykorzystano wysokowydajny procesor sieciowy, TCAM (Ternary content-addressable memory) i TM (Traffic Manager), pozwalający obsłużyć znaczne ilości realizowanych jednocześnie usług i zwiększyć prędkość ich realizacji.

Router ZXR10 M6000-S wspiera wielkiej pojemności tablice FIB/RIB, które są kluczowe w zastosowaniach takich jak np. Routing BGP czy świadczenie usług MPLS VPN. Rozmiary tablic (4.5M) RIB są wprost imponujące i zapewnią skalowalność urządzenia w hybrydowych rozwiązaniach operatorskich IPv4/IPv6.

Wiele technologii ochrony

Urządzenia serii ZXR10 M6000-S wspierają wiele rozwiązań związanych z zapewnieniem ciągłości pracy urządzenia. Modularna budowa z separacją modułów zapewnia stabilność urządzenia niezależnie od stanu modułów. Wparcie dla łagodnego restartu (GR - Graceful Restart), czy NSF (Non Stop Forwarding), a także aktualizacji w locie (ISSU - In-Service Software Upgrade) czynią pracę z urządzeniami tej serii przewidywalną i dającą przestrzeń do wykonywania czynności serwisowych bez potrzeby generowania okien serwisowych czy też niezaplanowanych przerw w ciągłości pracy urządzenia.

Więcej o ZXR10 M6000-S

  • Wszystkie komponenty routera obsługują „wymianę na ciepło”, czyli podczas pracy (Hot-Swap), matryca przełączania, procesor zadaniowy, silnik główny (supervisor), zasilacze oraz zespół wentylatorów. Dostępność systemu osiąga w tym względzie poziom operatorski.
  • Urządzenie posiada funkcje wielolinkowego łączenia oraz równoważenia obciążenia. Wspiera LDP FRR, IP FRR, TE FRR, VPN FRR, TE hot-standby, statyczną grupę ochronną TE, Technologie redundancji FC IGP i VRRP do ochrony stabilności połączenia również w środowisku zbudowanym z wielu typów urządzeń wspierający te technologie.
  • Szybkie wykrywanie awarii (Fast Failure Detecting BFD) wparcie BFD dla VRRP, LDP i RSVP.
  • Rozwiązania IGP FRR / LDP FRR / IP FRR / RSVP TE FRR spełniające wymogi ochrony klasy operatorskiej dla kluczowych usług.
  • Usługi OAM MPLS oraz Ethernet OAM, różna granularność i hierarchia, zapewniają sprawne i elastyczne zarządzanie awariami, wydajnością i usługami. Wspieranie CGN multi-chassis hot standby, to niejako wparcie dla redundancji z wykorzystaniem dodatkowych urządzeń tego typu aby podczas awarii urządzenia, drugie natychmiast przejęło zadania urządzenia które uległo awarii.

Elastyczna ewolucja do SDN

Zapewnia pełny udział we wszystkich aspektach polityki technologicznej i ewolucji SDN przy wsparciu dla openflow / VxLAN / netconf, co czyni urządzenie przygotowanym do wspierania rozwiązań chmurowych.

Nie jesteś
pewien
czy to odpowiedni
produkt
dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb.

telefon
+48 730 175 757
Witryna stworzona na platformie