Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

tel.: +48 730 175 757
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Stworzone przez nas oprogramowanie pracuje w różnorodnych środowiskach i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie webowe. Programujemy w zależności od potrzeb w językach C#, C++, PHP5.

Nasze autorskie oprogramowanie

System dla transportu i spedycji Hermes GT

Nowoczesny, pracujący w chmurze, wszechstronny program do obsługi spedycji krajowej i międzynarodowej.

Projekty: analiza produkcji oraz zamówień pasz

Celem, który przyświecał tworzeniu aplikacji analiza produkcji, było zbudowanie przejrzystego rozwiązania webowego, umożliwiającego analizę danych oraz wspieranie decyzji dotyczących produkcji na farmach. W aplikacji analiza produkcji, klient ma możliwość generowania wykresów jakości produkcji zwierząt hodowlanych w celu wyselekcjonowania klasy premium.

Oprogramowanie do rozliczania czasu pracy pracowników RCP

Aplikacja, na którą składa się kilka elementów, m.in. Usługi, aplikacje desktopowe oraz serwis www. Zamysłem systemu jest odczytywanie logów z czytników kart zbliżeniowych, a następnie ich przetworzenie i wyświetlenie w serwisie www. Klient ma możliwość edycji logów oraz pracowników wprowadzonych w systemie. Algorytm parowania logów systemowych jest opracowywany wspólnie z klientem i dostosowywany do jego potrzeb.

SMS Server

Aplikacja, służąca do wysyłania i odbierania wiadomości sms za pośrednictwem modemu gsm. Można prowadzić w niej również książkę adresową.

Newsletter

Pobieranie z programu NEXO listy kontrahentów wraz z adresami e-mail oraz wysyłanie e-maila z newsletterem, który (w zależności od kraju kontrahenta) wysyła newsletter w odpowiedniej wersji językowej.

Witryna stworzona na platformie