Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

tel.: +48 730 175 757
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Aktualności

Pomerania Services Group na IV Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TRANS POLAND 2016

03.11.2016

Pomerania Services Group na IV Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TRANS POLAND 2016

W dniach 8-10 listopada 2016 r. wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransPoland – przedsięwzięciu, łączącym liderów logistyki - dostawców nowych technologii, przewoźników i zleceniodawców. W ciągu 3 dni odbyliśmy wiele inspirujących rozmów, z których wiele zapowiada nawiązanie bliższych relacji biznesowych. 

Pojechaliśmy na TransPoland by zaprezentować szerszej publiczności nasz wszechstronny, autorski program do obsługi spedycji krajowej i międzynarodowej – program Hermes GT. Zakres funkcjonalny naszego systemu obejmuje przygotowanie zleceń, układanie i wyznaczanie tras, ich zarządzanie, fakturowanie, rozliczanie kosztów, kontrolę rozrachunków, zarządzaniem kartoteką kontrahentów i wiele innych funkcji, które są niezbędne przy prowadzeniu takiej działalności. Dzięki integracji z systemami pozycjonowania GPS i komunikacji, takimi jak urządzenia firmy Trimble czy Transics można precyzyjnie monitorować pojazdy. Systemy Trans czy TimoCom to kolejne walory ujednoliconej komunikacji. 

Prezentując system Hermes naszym rozmówcom, zależało nam szczególnie na zwróceniu uwagi na to, co nas wyróżnia, tj. praca w chmurze, na każdej przeglądarce i z każdego urządzenia z dostępem do sieci Internet; możliwość przeprowadzania szczegółowych analiz, niezbędnych do tego by sprawdzić, jakie koszty zostały poniesione w określonym czasie czy też jakie zyski przyniosła praca konkretnego spedytora; a także cena – system Hermes GT nie ma konkurencji w tej kwestii. Zachęcamy do zajrzenia na stronę www.program-spedycyjny.pl, na której znajdą Państwo zawsze aktualny cennik.  

Hołdujemy zasadzie, że system spedycyjny powinien nie tylko wspomagać rozwój firm, ale powinien przede wszystkim być miejscem, w którym spedytor otrzyma komplet informacji potrzebnych do pracy. Korzystanie z wielu różnych systemów nastręcza trudności i marnuje cenny czas pracownika, dlatego stawiamy na komunikację i ujednolicony system zarządzania informacją. 

Targi stały się także okazją by z wieloma naszymi zaufanymi kontrahentami spotkać się osobiście, uścisnąć sobie dłoń i podyskutować o tym, jak na co dzień pracuje im się na naszym systemie Hermes GT. 

By maksymalnie wykorzystać naszą obecność na TransPoland, chcieliśmy także poszerzyć świadomość naszych potencjalnych klientów i przedstawić im rozpiętość specjalizacji, którymi się zajmujemy, ponieważ Pomerania to nie tylko system Hermes. Świadczymy również pełen wachlarz usług, związanych z kolokacją, telekomunikacją oraz transmisją danych. Naszym klientom zapewniamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości, wraz z pełnym pakietem usług serwisowych i wsparciem technicznym. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu usług teleinformatycznych, obejmujących pełen proces implementacji  technologii – poczynając od etapu konsultacji projektu, poprzez fazę instalacji i wdrożenia, na kompleksowej usłudze wsparcia i serwisie kończąc. Dopiero uświadomienie rozmówcom wachlarza naszych możliwości, otwierało pole do dyskusji o potrzebach klientów. 

O TRANSPOLAND

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w oparciu o transport intermodalny; firm logistycznych, transportowych (kolejowych, drogowych, morskich, lotniczych); producentów taboru transportowego; wytwórców części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producentów systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów, a także  producentów rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem. Wśród wystawców i partnerów poprzednich edycji znaleźli się m.in.: DB Schenker, TIP Trailer Services, Grupa Raben, M&M, FM Logistic, PKP Cargo, Koleje Litewskie, Baltic Rail, Port Gdańsk, Port Koper, Lot Cargo, Lufthansa Cargo i inni.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z POMERANIA SERVICES GROUP 

Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacją swojego transportu i/lub spedycji poprzez system Hermes GT – napisz do nas na [email protected], a przygotujemy dla Ciebie wersję testową systemu, dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Jeśli chciałbyś skorzystać z innych usług Pomeranii, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym – tel. +48 730 175 757.

Witryna stworzona na platformie